نحوه فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه
فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

شرکت های پیمانکاری، آن دسته از شرکت هایی هستند که توسط مهندسین و متخصصان رشته های تخصص مشترک گرد هم آمده اند و برای انجام مراحل اجرایی یک پروژه در حال تلاش هستند. یکی از مهم ترین شرکت های پیمانکاری، شرکت پیمانکاری ابنیه راه است. فعالان و متخصصان این شرکت در تلاش هستند تا پروژه های مختلفی از جمله ساخت سازه های فیزیکی، راه سازی و .. را به انجام برسانند.

شرکت های پیمانکاری ابنیه راه از حیث تجارت و اقتصاد اهمیت زیادی دارند و می توان مبالغ قابل توجهی را از طریق این شرکت ها به دست آورد. به همین دلیل متخصصان رشته های مشترک المنافع در صدد تاسیس شرکت های پیمانکاری ابنیه راه هستند. یکی از بهترین راه کار ها برای متقاضیان تاسیس شرکت پیمانکاری، خرید شرکت های رتبه دار است. امروزه تعداد زیادی از سهامداران شرکت های پیمانکاری ابنیه راه به دلایل متعددی قصد فروش رتبه پیمانکاری ابنیه راه را دارند. این روش می تواند برای متقاضیان تاسیس شرکت پیمانکاری بسیار سودمند باشد.

 

سامانه های فعال در زمینه خرید و فروش رتبه پیمانکاری

شرکت های پیمانکاری بعد از تاسیس، تحت شرایطی می توانند رتبه بندی شوند. البته ذکر این نکته الزامی است که، تمام شرکت های پیمانکاری که به صورت رسمی به ثبت رسیده اند الزاما رتبه ای اخذ نکرده اند. سازمان برنامه ریزی و نظارت راهبردی، سیستمی جهت رتبه بندی شرکت های مشاور و پیمانکاری تاسیس کرده است. متقاضیان اخذ رتبه پیمانکاری طبق آیین نامه های ذکر شده در این سامانه، اطلاعات شرکت خود را در آن ثبت می کنند. شرکت هایی که حداقل امتیاز های ذکر شده در آیین نامه های سامانه ساجات را دارند، رتبه بندی می شوند. این شرکت ها طبق دستورالعمل های سامانه مذکور در ۵ درجه رتبه بندی می شوند. رتبه ۱ به متقاضیانی که حداکثر امتیاز را دارند اعطا می شود. رتبه ۵ نیز پایین ترین امتیازی است که به شرکت های پیمانکاری اعطا می شود.

سامانه های ساجات و ساجار علاوه بر رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، آیین نامه هایی در مورد فروش رتبه شرکت های پیمانکاری را نیز در خود گنجانده اند. طبق مطالبی که در وب سایت ساجات درج شده است، این سامانه در زمینه خرید و فروش رتبه شرکت های پیمانکاری نیز کاربرد دارد. علاوه بر این، سامانه ساجار نیز در جهت استعلام شرکت های پیمانکاری و سایر اقدامات دیگر در حال فعالیت است.

 

فواید خرید و فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه
فواید خرید و فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

فواید خرید و فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

 رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه یکی از رتبه های رده متوسط در رتبه بندی شرکت های پیمانکاری می باشد. از ویژگی های مثبت خرید این رتبه می توان به قیمت معقول آن اشاره کرد. با وجود این که رتبه ۴ در شرکت های پیمانکاری یک رتبه بالا محسوب نمی شود، اما می تواند فواید بسیاری برای صاحب شرکت داشته باشد. با خرید یک شرکت پیمانکاری رتبه چهار مجبور به شروع از صفر نخواهید بود بلکه صاحب یک شرکت با سابقه کاری موفق می شوید.

خرید و فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه می تواند شانس خوبی برای گسترش تجارت در زمینه راه و ساختمان باشد. این شرکت با داشتن رده متوسط در میان ۵ رتبه موجود، شرایط را برای ارتقا رتبه هموارتر می کند. علاوه بر این می تواند قیمت مناسب تر نسبت به رتبه های بالاتر داشته باشد. در واقع پیشنهاد بسیار مناسبی برای متقاضیان تشکیل شرکت پیمانکاری ابنیه راه است.

 

مدارک لازم فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

 • متقاضی خرید شرکت پیمانکاری ابنیه راه نیازی به تهیه سوء پیشینه ندارد.
 • نیازی به ثبت شرکت جدید نخواهد داشت.
 • شخص نیاز به دریافت کد اقتصادی جدید ندارد. بلکه کد اقتصادی فعلی شرکت به او واگذار خواهد شد.
 • نیازی بر مدارک مالیات ارزش افزوده نیست.
 • رتبه چهار نشان دهنده اعتبار و شرایط قابل قبول شرکت در دنیای تجارت است. این شرکت ها می توانند انتخاب خوبی برای شروع باشند.
 • تمام دستاورد های معنوی و مادی شرکت بعد از فروش به مالک و سهامدار جدید تعلق می گیرد.
 • رتبه چهار برای شرکت ابنیه، رتبه ای مناسب است و قیمت مناسبی نسبت به شرکت هایی با رتبه های بالاتر دارد.

 

مدارک لازم فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه
مدارک لازم فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه

 

مهم ترین مواردی که قبل از خرید و یا فروش رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه باید به آن توجه کرد!

 1. توجه کنید که شرکت بعد از کسب رتبه چهار پیمانکاری ابنیه راه دچار رکود اقتصادی و از دست دادن سرمایه نشده باشد.
 2. توجه کنید که شرکت بعد از اخذ رتبه ، فرار مالیاتی و یا به طور کلی تخلف مالیاتی نداشته باشد.
 3. توجه کنید که شرکت بعد از اخذ رتبه چهار، اعضای امتیاز آور و کارشناسان اصلی خود را از دست نداده باشد.
 4. به طور کلی توجه داشته باشید که شرکت هایی که رتبه ۴ پیمانکاری ابنیه راه را کسب کرده اند بعد از زمان مشخصی باید اقدام به تمدید رتبه و یا ارتقا رتبه کنند. هر کدام از مواردی که می تواند به عنوان مانعی برای تمدید رتبه فعلی در نظر گرفته شود، مهم تلقی می شود. این خلل ها می توانند منجر به افت ارزش سهام شرکت شوند و قیمت فروش آن را کاهش دهند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
مشاوره رایگان